Kapat
Elektrikli Minibüs 135 0

BYD Yeni Nesil K7M-ER Transit Otobüs ve C9M Modelini Sunuyor

BYD, Kuzey Amerika’da gelişmiş tasarım ve özelliklerle yeni elektrikli otobüs / otobüs modellerini tanıtıyor.

BYD, BusCon 2019’da (23 – 25 Eylül’teki Indianapolis’teki Indianapolis Kongre Merkezi’nde), son model elektrikli modellerinden ikisi, K7M-ER transit otobüs ve C9M modeli ile birlikte bulunuyor .

K7M-ER, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için önceki nesillere göre farklılık gösterir:”K7M-ER’yi tasarlarken, BYD transit acentesi müşterilerini dinledi ve aracı 101.6 inç genişliğinde yaptı ve arkadan ziyade otobüsün önüne tekerlekli sandalye rampasının yerleştirilmesine izin verdi.”

BYD Otobüs Başkan Yardımcısı Bobby Hill şunları söyledi:

“Müşterilerimizin bu iki modeli geliştirirken ne istediklerini dinledik. Sektördeki en geniş ürün yelpazesine sahibiz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunabiliyoruz. ”

Bu otobüs, 24-27 Eylül tarihlerinde, Colorado’daki Keystone Konferans Merkezi’nde düzenlenen Colorado Transit Ajansları Birliği (CASTA) konferansında da görülebilir.

BYD K7M-ER özellikleri:

  • 185 mil (298 km) menzilr
  • 20 koltuk
  • 3,5 ila 4 saatlik şarj süresi

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir