Kapat
Elektrikli Otobüs 110 0

Gillig, Cummins Tarafından Güçlendirilen Tüm Elektrikli Otobüsleri Sunuyor

Gillig ilk elektrikli otobüsünü 444 kWh batarya ile donattı.

Gillig, EV otobüs sahnesine Cummins tarafından bir batarya ve güç aktarımı tedarikçisi olarak çalışan, tamamen elektrikli yeni otobüsleriyle katılıyor.

Gillig BEV otobüsü çeşitli sürümlerde satılmaya başlanmıştır ve uzaktan tanılama ve kablosuz bağlantı ve oldukça büyük 444 kWh batarya içerir.

Piyasada başarılı olmak için Gillig’in BYD, Proterra ve New Flyer dahil olmak üzere artan sayıda rakibi yenmek için satış kanallarını kullanması gerekecek.

“Sıfır emisyonlu akü elektrikli veri yolu, uzaktan tanılama ve havadan bağlantı sağlayan ve Cummins’in benzersiz destek ağı ve servis eğitimi programları tarafından desteklenen Cummins elektrikli aktarma organlarını içerir. Otobüs başlangıçta standart 444 kWh pil kapasitesine sahiptir ve endüstri standartları üzerinden birlikte çalışabilirliği şarj etmeyi destekler. “

GILLIG Akü Elektrikli Otobüs

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir