Kapat
Formula E 97 0

Formula E Ghost Racing Mobil Video Oyununu Tanıttı

ABB FIA Formula E Şampiyonası resmi olarak akıllı telefonlar ve tablet cihazlar için hayalet yarış mobil oyununu başlattı.

Hayalet yarış oyunu ilk olarak bu hafta sonu Paris E-Prix’in önünde ücretsiz olarak iOS ve Android mağazasında bulunmadan önce, geçen yıl haziran ayında Neredeyse Entertain’le ortaklaşa başlatıldı.

FE ‘Canlı Hayalet Yarış: Formula E ‘ “diğer spor disiplinlerine kıyasla fan katılımı ve oyun içi seçeneklerde devrim niteliğinde” olduğunu iddia ediyor.

Hayalet yarış oyunu, oyunun tam ve kapalı görüntüsünü üreten fizik motorunun yanı sıra, “yenilikçi telemetri” kullanımıyla sürücülerin tam yerini ve hareketlerini yansıtarak çalışmaktadır.

Formula E Ghost Racing ile ilgili görsel sonucu

FE “canlı yorum yapma” ve detaylı grafikler vaat ederken, oyun aynı zamanda farklı kurulum ve ayarlama seçenekleriyle “kişiselleştirilmiş” otomobiller şeklinde kişiselleştirmeye de olanak sağlayacak.

Oyun ayrıca, hayranların FE’nin geçmişinden anları yeniden yaratma, özel senaryolarda yarışması ve rakiplerine çevrimiçi bir zaman saldırısı formunda meydan okumalarını sağlayacak.

FE’nin kurucusu ve CEO’su Alejandro Agag, gerçek zamanlı yarış ürününün kuruluşundan bu yana FE’nin uzun vadeli bir hedefi olduğunu söylüyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 2 =