Kapat
Hibrit Elektrikli Araçlar 217 0

2020 Mercedes GLS New York AutoShow’da Gösterime Çıkacak

Yeniden tasarlanan 2020 Mercedes GLS , önümüzdeki hafta NY Auto Show’da ilk kez resmileşti . Mercedes bugün bir basın bülteninde haberi doğruladı ve bize o zamana kadar yetinmek için birkaç bilgi verdi.

Mercedes-Benz GLS

Yapısal özellikleri;

Baz motor Mercedes ‘3.0 litre turboşarjlı 48 volt hafif hibrid sistemi ile birlikte. O zaman olası bir AMG yükseltmesi muhtemelen 4.0 litrelik çift turbo V8 olacaktır, ancak AMG varyantları muhtemelen temel araçtan bir süre sonra ortaya çıkacak. 

Mercedes-Benz GLS

Mercedes GLS ile ekstra dingil mesafesi sunuyor. Bu ekstra dingil mesafesi kabinde daha fazla yer açacak. Diğer Mercedes araçlarında bulunan tüm yüksek teknolojili sürücü asistan sistemleri de devasa SUV’a entegre olacak, ancak bunun dışında bir şey beklemeyeceğiz. 

Mercedes-Benz GLS

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 − 6 =