Kapat
Hibrit Elektrikli Araçlar 213 0

Ford Mustang Mach-E Amblem Başvurusu

Ford,  29 Mart 2019 tarihinde  Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi ile ve  1 Nisan 2019 tarihinde Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’ne başvuruda bulundu.  Başvurunun yeni Modeli ile alakalı olduğu düşünülüyor.

Aynı zamanda Ford Avrupa’da stabilize edilmiş yani değiştirilmiş bir amblem ile patent başvurusunda bulundu. Bu durumda Ford firmasının elektrikli Mustang için farklı amblem kullanabileceği gündeme geliyor.

Mustang hibrit modelinin 2021 yılında kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bu süreçte firma yeni amblem ve başvurularda bulunarak süreci en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − 5 =