Kapat

Gelecekteki Ford Focus RS Elektrikli Olabilir

FordFocus hatchback ve sıcak RS kardeşi de dahil olmak üzere ABD’deki araçlarındaki güncellemelerini tamamladı. Ancak mevcut Odak Avrupa’da hala yaşadığından, Mavi Oval, henüz açıklanamayan ve şüphesiz yaklaşmakta olan RS modeli için takılıyor olabilir. Ford’un otomotiv başkanı Joe Hinrichs, yakın tarihli bir röportajda çok fazla ima etti.

Autocar ile birlikte oturan Hinrichs, yeni bir Focus RS’nin yolda olduğunu ima etti. Sadece bu değil, şirketin performans arayışındaki elektrikli güç aktarma organları repertuarını çok iyi kazabileceğini belirtti. Hinrichs “Dünya değişiyor ve yeni güç aktarma seçenekleri var” diyor. Hibridizasyon olasılığı üzerine basıldığında, “elektrifikasyon” kartlarında olabileceğini söyledi.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six − three =