Kapat

Karma Elektrikli Coupe Konsept Fragmanı Yayınlandı

Karma (eski adıyla Fisker), bu yılki Shanghai Auto Show’da tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Şirket halihazırda bir BMW içten yanmalı motoru ve daha fazla pil gücü ile güncellenmiş Revero’nun detaylarını ortaya  çıkardı ancak şimdi Pininfarina tarzı konseptini üçüncü kez yayınlıyor. Henüz bir adı yok ancak şık konsept şimdiye kadar cazip görünüyor.

En yeni Karma konsept önizlemesi, bugüne kadar elimize ulaşan en neti. Yan profil, Revero ile ortak bir noktaya sahip. Görüntüyü aydınlatarak (aşağıdaki) biraz daha detaylandırabiliriz. Gümüş renkli bir araç olduğu farkediliyor ancak firma hala karanlık görüntü yayınlamaya devam ediyor.

Karma Pininfarina Coupe Teaser

İlk teaser görüntüsü, yeni Karma’nın yüzünü oldukça net bir şekilde gösterdi. Eğer detaylı bakarsanız, LED farlar ve geniş ekranlar Lamborghini Centenario ile benzerdir. İkinci teaser, LED ışık çubuğu ve merkezi bir Karma logosuyla birlikte konseptin arkasını gösterdi. Şimdiye kadar gördüğümüz üç resme dayanarak konseptin çılgınca olduğunu söyleyebiliriz

Karma CEO’su Dr. Lance Zhou bir önceki sürümde, “Karma, çarpıcı tasarıma olan ortak bağlılığımızla Pininfarina ruhu içinde bir araya geldi ve ortaklığımızın sonuçlarının ortaya çıkmasını beklediğimiz tepkiden heyecan duyuyoruz” dedi.

Pininfarina tarafından tasarlanan Karma konsepti, güncellenmiş Karma Revero ve üçüncü, “henüz resmi olarak ilan edilmemiş bir konsept”, bu ayın ilerleyen günlerinde Şangay Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacak.

Kapılar, 16 Nisan 2019’da bir haftadan kısa bir sürede Şangay Otomobil Fuarı’na açılıyor.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »