Kapat
Hibrit Elektrikli Araçlar 103 0

Porsche Cayenne Turbo S E-Hibrid Markanın En Güçlü SUV’u Olacak

Güçlü plug-in aktarma organları ileCayenne Coupe’ye geliyor

Porsche Cayenne gelişmeye devam ediyor. Çok satan SUV 2019 için daha hafif ve daha şık hale geldi. Şimdi öyle görünüyor ki, yakında sedan şeklindeki kız kardeşi Panamera Turbo S E hibridin içinde oturan aynı güç aktarma organı ile donatılacak.

Turboşarj ve plug-in gücünün infüzyonu ile amiral geminin, en az aynı 677 beygir gücü ve Panamera’nın kaputunun altındaki 626 pound torkunu korumasıbekleniyor. Bu, Volkswagen Grubu marka ailesinin tamamında en güçlü SUV olmasını sağlayacaktır.

Tüm bu haberler biraz tanıdık geliyorsa bunun sebebi  Motor1’in  bu haberi birkaç yıl önceden sunmasıydı . Evo’ya göre, Porsche Başkanı Oliver Blume geçtiğimiz günlerde yeni modelini ve güç çıktısını über-alles statüsünü bir röportajda doğruladı.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 − seven =