Kapat

2019 Yılının En İyi Plug-in Hibrit Elektrikli Otomobilleri

Plug-in hibrid pazarı son yıllarda katlanarak arttı. İşte ilk 10 elektrikli favorimiz.

Bugün bir elektrikli hibrit aracın (PHEV) peşindeyseniz, seçim yapmakta zorlanacaksınızdır. Gittikçe daha fazla sayıda otomobil üreticisi BMW , Volvo , Porsche ve Mercedes gibi firmalarla plug-in hibrit arabaları piyasaya sürüyor ve hepsi Toyota ve Mitsubishi gibi hibrid öncüleri ile rekabet etmek için elektrikli sayılarını genişletiyor.

Artık plug-in hibrit özellik sunan çok çeşitli araçlar, büyük ve orta ölçekli otomobil pazarlarındaki alıcılara uyacak PHEV seçeneklerinin olduğu anlamına gelir. Ayrıca alıcılar artık karar vermekte zorlanmaya başladılar. Bu sayfadaki yazıda sizin karar verme durumunuza yardımcı olmak istiyoruz.

Şimdi satın almak için en iyi 10 plug-in hibrit elektrikli araç modelini sizlere sunuyoruz.

  1. BMW i3 REx
  2. MINI Taşralı SE
  3. Hyundai Ioniq PHEV
  4. Toyota Prius PHV
  5. BMW 330e
  6. Mitsubishi Outlander PHEV
  7. Volkswagen Passat GTE
  8. Volvo XC60 T8 İkiz Motor
  9. Mercedes-Benz C350e
  10. Porsche Panamera S E-Hibrit

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 2 =