Kapat

2020 Yılında Mitsubishi Firması İki Yeni SUV Tanıtacak

Yeni Outlander modeli de tanıtılacak.

Mitsubishi Outlander, Plug-in sektöründe etkin olan SUV’lardan birisi oldu. Yaklaşık 8 senedir piyasada olan bu araç bir takım güncellemeler geçirdi. 2020 yılında ise Japon firması Outlander üzerinde ciddi değişiklik yapma kararı aldı.

Firma yetkilisinin Automotive News Europe‘a verdiği demeçte Outlander modelini 2020 yılının ikinci yarısında sunacaklarını belirtti. Tamamen değiştirilmiş olmayacak ancak büyük oranda yenilik görecek.

Şirket CEO’su aynı zamanda yeni bir SUV tipinin de araç envanterine katılacağını belirtti. Mitsubishi Avrupa CEO’su Loire, her iki otomobilde de plug-in hibrit motorlara yer verileceğinin altını çizdi.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir