Kapat

2021 Leon Cupra ST ve SEAT Leon Plug-in Hibrit Casus Fotoğrafları

İspanyol aksanıyla Golf R Variant ve Golf GTE.

Golf Variant’ın ölümünü gösteren haberlere rağmen Volkswagen dün yeni bir vagon planını doğruladı. Parmaklarımızı tutup yetenekli insanları Wolfsburg’dan alıkoyacağız.

Tarz, casuslarımız tarafından Haziran başında tespit edilen hatchback’in göz önüne alınmasından dolayı sürpriz değildir. Dört tekerlekten çekişli ve çift kavramalı otomatik şanzımanla birlikte bunun daha sıcak R versiyonu olduğuna inanmamızı sağlayan dört egzoz uçlarını fark ediyoruz. Geçtiğimiz yılın sonunda Avrupa’da lanse edilen SEAT rozetli Leon Cupra R ST takip edecek ancak Cupra’nın bakırla bitmiş üçgeni lehine “S” rozeti kaçacak.

Mevcut R Cupra olmayan vagonun yakınında tespit edilen yeninin, arka lambaları üzerinde prototipin arka aydınlatma kümelerinin olmadığı hissini veren arka lambaları aldatan kamuflajı vardı. 

Giden model zaten sağlıklı bir 300 hp’lik R guise sunuyor, bu yüzden Cupra’nın beygirgücü sayısını daha da artıracağını tahmin ediyoruz. Düzenli olmayan R sürümüne gelince, Cupra Formentor konseptinin sunduğu 245 beygir bir ipucu olabilir. Bu yılın başlarında, Cupra patronu Wayne Griffiths, Auto Express’e düzenli Cupra Leon’un yukarıda belirtilen şov gibi 245 hp’ye kadar birleştirilmiş bir çıktı için bir elektrikli motorla birlikte 1.4 litrelik TSI motoru alacağını söyledi.

SEAT’ın yeni nesil standart Leon’u henüz açıklamadığı için yeni Cupra versiyonlarını görmeye başlamadan biraz zaman alacak. 

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir