Kapat

Ford Kuga Plug-in Hibrit Elektrikli Otomobil

Ford tamamen yeni Kuga SUV’un örtüsünü kaldırdı ve bir SUV’a neredeyse hiç benzemiyor. Marka, elektrikli araç pazarında Kuga’yı hibrit ve plug in hibrit olarak kullanıcılara sunacak. Yeni SUV bu yıl satışa çıktığında Titanyum, ST-Line ve Vignale versiyonları ile (evet, Ford hala buna devam ediyor) satışa çıkacak.

Ford Kuga, plug in hibrit olarak satışa sunuluyor ve üzerinde 2.5 litrelik içten yanmalı motor mevcut. Düzenli EcoBoost benzinleri ve EcoBlue dizel motor seçeneği ile sizlere sunulacak.

Otomatik şanzıman ile sizlere sunulacak olan Kuga’da her zamanki gibi bir head-up display söz konusu. Hızı ve diğer bilgileri cama yansıtabileceksiniz. Farklı mezil ve şarj modları ile kullanıcı dostu olan Kuga ile uzun yolculukları konforlu şekilde yapabileceksiniz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × one =