Kapat

Ford Transit Plug-In Hibrit Van Fiyatlandırması İngiltere için Açıklandı

PHEV minibüsü 39,145 £ ‘dan fiyatlandırılacak.

Ford, Transit minibüsünün yeni hibrid versiyonunun fiyatını açıkladı.

Bir tonluk minibüs segmentinde sıfır emisyonlu sürüş kabiliyeti için ilk hibrid teknolojisine sahip olan ticari araç, KDV hariç 39,145 £ ‘dan başlayacak.

1.450 £ ek ücret karşılığında Trend trim seviyesini elde ederken Sınırlı trim £ 42.950’den başlayacak. Transit, Van veya Kombi bodystyles ile tek bir L1 H1 varyantında sunulacak. Minibüs versiyonu olan Tourneo Custom da sekiz kişiyi ağırlıyor.

Klima ve ısıtmalı bir ön cam, FordPass Connect yerleşik modemi gibi tüm modellerde standarttır. Ford’un sekiz inç renkli dokunmatik ekrana sahip sesle etkinleşen SYNC 3 iletişim ve eğlence sistemi, isteğe bağlı teknik özellikler arasında yer alıyor. Şehir içi sürüş için optimize edilmiş ve yoğun ticari ortamlarda kolay manevra yapabilen standart elektrik destekli direksiyon sistemi tarafından desteklenen Aktif Park Yardımı ve Şerit Tutma Uyarısı, isteğe bağlı başka bir özelliktir.

Mini-motor, 35 litrelik Ecoboost motoruyla birleştiğinde, 35 kilometrelik tam elektrikli bir sürüş menziline ve 310 kilometreden fazla bir menzile sahip.

Şarj işlemi, yalnızca 240 voltluk 10 amperlik bir güç kaynağı kullanılarak yalnızca 4.3 saat veya ticari tip-2 AC araç şarj aleti kullanılarak 2.7 saat sürer ve araç yavaşladığında veya fren yaptığında rejeneratif şarj ile ek elektrik enerjisi toplanır. Akü sistemi ayrıca standart bir sekiz yıl / 100,000 mil garanti ile geliyor.

Hibrit aktarma organlarından en iyi şekilde yararlanmak için dört farklı sürüş modu vardır; Optimum performans ve verimlilik harmanı sağlayan EV Auto, emisyonsuz sürüş için depolanmış akü enerjisinin kullanımına öncelik veren EV Now, aralık genişleticiye öncelik veren ve mevcut akü şarj seviyesini en verimli şekilde korumak için rejeneratif şarjı kullanan EV Sonrası ve Aracı çalıştırmak ve aküyü doldurmak için aralık genişleticiyi kullanan EV Şarjı ile sizlere sunulacak.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir