Kapat

Hibrit BMW X2 Casus Fotoğrafları Sergilendi

2020 Yılında Tanıtılacak

Bilindiği üzere BMW firması yeni sunacağı araçları ile ilgili uzun süreler test yapan bir ekip. 2020 yılında sunulacak olan Hibrit X2 modeli ile de test sürüşlerine devam ederken yakalandı. Casus fotoğrafçılar yeni hibrit BMW X2 modelini test aşamasında yakalamayı başardılar.

Araç net olarak görünse de bazı noktaları kamuflaj ile gizlenmiş durumda. Yakından bakıldığında, ön bölümdeki sis farlarının aslında birer çıkartma olduğu görülüyor.

Ön aksa konumlandırılmış 1.5 litrelik üç silindirli turboşarjlı motor ve arka aksta görev yapan bir elektrikli ünite ile gelmesi bekleniyor. Firmanın bu araçta 231 bg güç ve 382 Nm tork seçeneğini kullanması bekleniyor.

2020 yılı itibari ile kullanıcılara sunulacak olan X2’nin fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir