Şimdi, Chevrolet Volt’un üretilmemesi mümkün olabilir.

Alex On Autos’tan başka bir harika EV incelemesi izlemek heyecanlandırıcı. Alex Dikes tartışmasız sektördeki en saygın video otomobil yorumcularından biri. Bir süredir Honda Clarity Plug-in Hybrid ile uğraştığı konusunda zaten farkındaydık. 

Gerçekten Honda hakkında sevmediğim şey nedir? Tüm EV hayranlarımızın bu soruya hızlıca cevap verebileceğini biliyoruz.

YouTube’daki Autos’taki Alex üzerinden video açıklaması :

2019/2020 Honda Clarity PHEV | Amerika’nın En İyi Eklentisi

Honda’nın Clarity çizgisi en iyi Accord büyüklüğündeki yeşil araçlar dizisidir. California dışında doldurulamayan bir Hidrojen arabamız var, California dışında kiralanamayan kısa bir seri EV ve sonra da PHEV var. Amerika’daki en iyi plug-in hibrid sedanı elden çıkardı ama bir çekiciliği var: Clarity PHEV kısa bir süre sonra Kaliforniya dışında bir “sipariş” sedanı olacak.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir