Kapat

İngiltere’de Siparişler Artık Yenilenmiş VW Passat GTE için Açık

Plug-in hibrid VW 36.390 £ ‘dan başlayacak.

Volkswagen’in yeniden piyasaya sürdüğü plug-in hibrid Passat GTE, 36.000 £ ‘dan başlayan fiyatlarla İngiltere’de bir kez daha sipariş verebilecek.

Geçen ayki Alman markası, GTE modelinin güncellenmiş Passat’ta bir geri dönüş yapacağını doğruladı ancak firma sadece fiyatlandırma yapısını açıkladı. Genel olarak, VW hem site hem de wagon rehberlerinde sunulan yeni gelenlerin tüm Passat satışlarının yaklaşık dörtte birini yapmasını bekliyor.

Bu otomobillere güç vermek, 1.4 litrelik turboşarjlı bir benzinli motor ve yeni, daha sıkı WLTP ekonomi testine göre 33 ile 36 mil arasında tamamen elektrikli bir CO2 emisyonu sunmak için birlikte çalışacak bir elektrikli motor olacak. 

Temel GTE, 17 inçlik ‘Nivelle’ alaşım jantları, spor süspansiyonu ve mavi fren kaliperleri ile dikkat çekerken iç kısımda, tümü 36.390 £ başlangıç ​​fiyatına dahil olan sekiz inçlik dokunmatik ekran bilgi eğlence sistemi de yer alacak. Bununla birlikte müşteriler, 38,940 £ ‘dan başlayan daha pahalı GTE Advance modelini tercih ederse, daha büyük 18 inçlik’ Monterrey ‘alaşım jantlar, LED matris farlar ve daha büyük bir 9.2 inç dokunmatik ekran alacaklar. Üst seviye model ayrıca anahtarsız giriş ve ‘kolay açılabilir’ elektrikli bagaj kapağıyla birlikte gelecek.

Bu fiyatlar temel wagon modelini kapsıyor ancak müşteriler diğer seçeneği tercih edeler ise bu küçük bir prim için geçerli. Standart GTE spesifikasyonunda Passat mülkü 37.920 £, GTE Advance ise 40.470 £ tutarında gelir.

Volkswagen İngiltere’deki satış operasyonları müdürü Patrick McGillycuddy, “Yeni Passat’ta bu kadar güçlü bir teklif sunmaktan çok memnunuz” dedi. “Volkswagen markası için Travel Assist ve kablosuz App Connect gibi pek çok heyecan verici yeni teknolojiyi tanıtıyor, bu nedenle uzun mesafelere seyahat eden aileler ve iş kullanıcıları için mükemmel bir arkadaştır.

“Önceki Passat GTE, İngiltere’de inanılmaz derecede popülerdi ve yeni modelin karışımını bu güçlü talebi karşılayacak şekilde arttırdığımızı söylemekten mutluluk duyuyorum. Aslında, yeni Passat için satışların yüzde 25’inin GTE olacağını umuyoruz. ”

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir