Kapat

Jeep Commander Plug-in Hibrit Elektrikli Otomobil Sadece Çin için Üretilecek

Elektrikli otomobil ile 43 mil (70 kilometre) sürülebilir.

Jeep Commander Çin’li bir SUV olan üç sıralı Grand Commander’ın beş kişilik bir versiyonudur. Şu ana kadar tahmin ettiğiniz gibi, her ikisi de yalnızca Çin’de satılıyor. Yedi kişilik model, yaklaşık bir yıl önce Çin Halk Cumhuriyeti’nde sunuldu ve beş kişilik model yılın sonuna doğru kullanıcılara sunuldu. Şimdi, iki sıralı sürüm piyasaya çıkacak.

Neredeyse geleneksel olarak çalışan modelle aynı görünüyor, Jeep’in  şarj portunu taktığı sol çeyrek paneldeki fazladan kapak için tasarruf sağlıyor. Belirtilmemiş pil takımı, 43 km’ye (70 kilometre) varan sıfır emisyon aralığı için yeterli enerjiye sahip olacak, bu da tam olarak mükemmel değil, şehir kullanımı için oldukça iyi olacaktır.

Jeep Komutanı PHEV

Jeep, Commander PHEV hakkında pek çok ayrıntı paylaşmaya istekli değil, bu yüzden bu noktada ekstra donanımın kargo kapasitesi üzerinde olumsuz bir etkisi olup olmadığını bilmiyoruz. Elektrikli SUV muhtemelen normal modelden daha ağırdır ve neredeyse aynı iç kısma sahiptir.

Araçlar şu an için yalnızca Çin’e ait bir mesele olsa da ikincisinin ABD’de kullanıcılara sunulacağu duyumu mevcut. Bu araç Chrysler ile mücadele etmek için hazır durumda.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir