Kapat

Kelley Blue Book 2019 Mitsubishi Outlander PHEV Kontrolü: Video

Özellikle Avrupa’daki satış sonuçlarına kıyasla, ABD’de küçümsenmiş görünen iyi bir plug-in hibrid.

Mitsubishi Outlander PHEV dünya çapında en çok satılan PHEVlerden biridir ancak bir tam çekişli SUV ve bir eplug-in olmasına rağmen, hiçbir şekilde ABD pazarını fethetmedi.

19 aylık kullanılabilirliğin ardından, Mitsubishi ayda ortalama 300 satıştan az ve toplam 5.500 satış yaptı. Ayrıca, son altı ayda satışlar geçen yılın aynı dönemine göre % 36 artarak 1.248 adete geriledi. Kanada’da bile, Mitsubishi bu yıl şu ana kadar 2.440 sattı (toplam 5.000’den fazla).

Kelley Blue Book, en yeni incelemelerden birinde, Outlander PHEV’i geniş bir kabin, AWD ve gidip gelmek için uygun olan 35 kilometrelik (35 km) tamamen elektrikli bir araç arayanlar için ilginç buluyor. 

YouTube’daki Kelley Blue Book ile video açıklaması :

2019 Mitsubishi Outlander PHEV – İnceleme ve Yol Testi Mitsubishi Outlander PHEV, orta büyüklükteki üç sıralı ve kompakt iki sıralı SUV’lar arasındaki boşluklar gibi birçok boşluğu kapatıyor. Aynı zamanda, geleneksel yanmalı motor ve tam elektrikli araç arasındaki çizgide yürüyor. Peki Kelley Blue Book’tan Micah Muzio, Outlander PHEV’in en iyi parçası olduğunu düşünüyor mu? Bunu öğrenmek için izlemeniz gerekecek.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir