Kapat

Lamborghini Aventador Halefi 1.100-HP Plug-in Hibrit Elektrikli Otomobil Olabilir

Lambo’nun doğal olarak V12’yi aspire ettiğine ve üç elektrik motoru ekleyeceğine inanıyordu.

Yıl 2019; Porsche,  Ferrari ve  McLaren gibi büyük süper araba oyuncuları melezleştirildi. Lamborghini, destansı V10 ve V12 motorlarını hibritleştiren bir politika ile aramıza geri dönmeye hazırlanıyor.

Spesifik olarak alınan bilgilere istinaden Lamborghini’nin ön taraf için elektrik gücü ile markanın arka tarafındaki doğal olarak ikonik V12’yi birleştiren bir hibrid sunmaya çalışacağı belirtiliyor. Bu daha önce duyduğumuz söylentilerle aynı düşüyor ancak  Car, Lamborghini patronlarıyla üçüncü bir elektrik motorunun arkadaki büyüsünü de çalıştıracağını öğrenmek için doğrudan konuştuğunu iddia ediyor. Ağırlığı ve dengeyi kontrol altında tutmak için akünün aracın ortasında konumlandırılması ile birlikte bir çift kavramalı şanzımana ve V12’nin değiştirilmiş bir versiyonu araca entegre edilecek. Bu iyi, çünkü bu yeni Lambo beygir gücü söz konusu olduğunda tatmin edecek durumda olmalı.

Lamborghini Terzo Millennio

Önceki söylentiler, 2020’de bu mega-hiper-melez Lambo kırma aracın kullanıcılara sunulacağına yönelikti ancak Car, aracın 2022 yılında kullanıcılara sunulmasını bekliyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − five =