Kapat

MG eHS Plug-In Hybrit Modeli 2020 Yılında İngiltere’ye Gidecek

Tam elektrikli MG ZS EV, 2020’de MG eHS modeli olan bir hibrit SUV ile birleştirilecek.

MG markası İngiltere piyasasında git gide artan satış grafiğine sahiptir. Kasım ayına gelinceye kadar satışlarını artıran firma % 0,76 oranında pazar payına sahip oldu.

Şimdiye kadar satışlarda artışlar meydana geldi fakat ne kadar olduğuna dair bir rapor sunulmadı. 2020 yılında ise daha fazla satış için İngiltere’de yeni bir hibrit model sunulmaya karar verildi.

Konvansiyonel MG HS, geçen ay İngiltere’ye ulaştı (17,995 £ OTR – 21,332 € / 23,679 $ ‘dan başlayacak), eHS ise Çin’deki en son Guangzhou Motor Show’da görüntülendi.

Eğer İngiltere pazarında bu araç uygun bir fiyata satılacak olursa Hibrit SUV olma özelliği ile de satış rakamlarını yukarı çekecektir.

MG eHS Plug-in Hibrit Özellikleri;

MG eHS teknik özelliklerine kısa bir bakış atarsak 16,6 kWh pil ve 75,6 km tamamen elektrikli menzile sahip.

5.8 saniyede 97 km / s hıza ulaşıyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 4 =