Kapat

Mitsubishi Outlander PHEV Londra’nın En Büyük Yeşil Alanını Koruyacak

Londra Şehri, tamamen sıfır emisyonlu bir filoyu yöneten ilk İngiltere otoritesi olma hedefini belirledi.

Londra Şehri, geçenlerde ilk elektrikli otomobillerini teslim aldı – devriyede kullanılmak ve Epping Ormanı’nın bakımı için üç Mitsubishi Outlander PHEV satın alındı.

45 km’ye (45 km) kadar tamamen elektrikli bir araç yelpazesi, dört tekerlekten çekiş ve tam hızlı tepki veren aracın teknik özelliklerine göre tasarlanmış çok sayıda kargo alanıyla Outlander PHEV’ler kademeli filo elektrifikasyonunun temelini oluşturacak.

Mitsubishi Outlander PHEV, Londra ve Essex’in en büyük yeşil alanını, Epping Ormanı’nın devriyesi ve bakımı için özel olarak dönüştürülmüş örneklerin üçlüsünü satın alarak Londra City Corporation’ı izleyenlerden çok daha fazla koruyor.

Mitsubishi Outlander PHEV, City Corporation’ın Epping Forest filosuna eklenecek elektrikli bir aktarma organına sahip ilk araç. Ayrıca, tamamen sıfır emisyonlu bir filoyu yöneten ilk İngiltere otoritesi olma hedefini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaştı. ”

“Epping Forest Keepers’ın ikili Özel Constable statüsüne paralel olarak, Mitsubishi Outlander PHEV’lerin üçlüsü tam hızlı tepki veren bir araç spesifikasyonuna dönüştürüldü. Ismarlama dönüşümler, İngiltere’nin özel MSVO’sundaki Mitsubishi Motors tarafından tamamlandı (Mitsubishi Özel Araç Operasyonu) böylelikle, City Corporation’ın üçüncü taraf dönüştürücüler kullanmaya gerek kalmadan kesintisiz bir satın alma işleminden yararlanmasına olanak sağladı. “

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 2 =