Kapat

Renault Captur E-Tech Plug-in Hibrit 32.575 € ‘dan Başlayacak

Kent içi sadece 65 km elektrikli menzile sahip.

Renault, basın toplantılarında şimdiye kadar stratejik hamleleri ile ilgili herhangi bir bilgi vermedi. Bu yıl hangi araçları sunacağı hakkında henüz bilgi almamıştık ancak sızan haberlere göre Renault Captur E-Tech plug-in hibrit elektrikli araç olarak 32.575 €‘dan başlayan fiyatlar ile sunulacak.

Captur E-Tech şimdiye kadar sadece Intens ve Initiale Paris türevleri için mevcut olacak. Intens Belçika’da 22.375 € ‘dan satılmaktadır. E-Tech Plug-in Hibrit güç aktarma sistemi seçeneği ile fiyatı 32.575 € ‘ya çıkıyor. Bu durum muhtemelen daha fazla ekipmanla telafi edilen yüzde 45,6’lık bir artışı temsil ediyor.

Renault Captur E-Tech Plug-in hibrit aracın en üst trim seviyesine sahip kasasını 37.625 € gibi bir fiyattan satın alabilirsiniz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir