Kapat

Skoda Superb Plug-in Hibrit İngiltere’de Siparişe Açıldı

Satış fiyatı 32.000 £’un biraz altında.

Skoda ailesinin ilk plug-in hibrit elektrikli otomobili olan Supeb iV artık İngiltere’de satışa çıktı. 31.970 £ gibi bir fiyat ile kullanıcılar karşısına çıkan firma hedefinin büyük olduğunu niteledi.

Araç performans özellikleri incelendiğinde 1.4 litre benzinli motor ve toplam 215 bhp güce sahip olarak sunulacak. Toplamda 55 km bir elektrikli menzil sizlere sunacak.

Superb Plug-in 4 farklı trim seviyesinde sunulacak. En boş kasadan premium kasaya kadar istediğiniz seçeneği satın alabileceksiniz. Bu paketler arasında fiyat farkı elbette olacaktır. En dolu paket ise kullanıcılara 39.770 £ gibi bir fiyattan sunulacak.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir