Kapat

Subaru Crosstrek PHEV Test Edildi: Video

Subaru Crosstrek Hybrid, dört tekerlekten çekişli plug-in hibrit

Subaru Crosstrek Hybrid, ABD’de gerçekten satın alabileceğiniz bir eklenti seçeneği olan ilk Subaru (en azından bazı ZEV eyaletleri), Driven Car Reviews ‘Tom Voelk tarafından yakın zamanda test edildi.

Japon üretici şu ana kadar tamamen elektrikli veya plug-in hibrit otomobillere fazla ilgi göstermedi ve aynı zamanda mevcut yaklaşım da uyumluluktan başka bir şey değil.

Şimdiye kadar, satışların beş ay sonra sadece 261 olarak tahmin edilmekte ve bu da Crosstrek Hybrid ürününü satış tablosunun alt kısmına yerleştirmektedir.

Subaru Crosstrek Hybrid, 17 mil (27 km) EPA tamamen elektrikli ürün gamı ​​için 8,8 kWh lityum-iyon pil içeren Toyota Prius Prime teknolojisi ile donatılmıştır. Subaru, mekanik dört tekerlekten çekiş sistemini, ayrı bir arka tahrik ünitesi geliştirme maliyetlerini arttırmayacak şekilde tutmaya karar verdi.

Zaman zaman bazı maceralar yapabilen bir PHEV isteyenler için ilginç bir model olabilir. Ve normal sürümden daha hızlı. Dezavantajı, bagaj boşluğundan ve 35.970 $ ‘lık daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olmasından dolayı çok cazip görünmemektedir.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »