Kapat

Volvo Polestar Engineered V60, XC60 Plug-in Hibrit Elektrikli Araçları

Volvo Polestar Engineered modellerini kullanıcılara duyurdu. V60 ve XC60 modellerini içeren plug in hibrit araçlar kısa süre içerisinde satışa çıkacak.
S60 ve XC60 T8 Twin Engine, firmanın mevcut modellerine katılırken, Volvo Kuzey Amerika’da ilk kez bir PHEV vagonu sunacak.

Volvo Polestar Engineered V60 ile ilgili görsel sonucu

Çok sınırlı sayıda üretim olan 2019 S60 T8 Polestar Engineered gibi V60 ve XC60 türevleri, standart dört tekerlekten çekiş sistemi ile arka tekerleklere gönderilen yüksek tork ve daha fazla güç sağlamak için optimize edilmiş değiştirilmiş güç aktarma sistemi yazılımı ile kullanıcılara sunulacak. Modellerin gücü 415 beygir olacak ve 494 lb-ft çekiş gücü elde edilecek.

Volvo Polestar Engineered V60 ile ilgili görsel sonucu

Ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı ile ilgili henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Ayrıntılı bilgi daha sonra sizlere sunulacak.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + 1 =