Kapat

Yeni Nesil Volkswagen Atlas Plug-in Hibrit Elektrikli Olarak Gelecek

VW 2030 hedefine doğru büyük bir adım atıyor.

Volkwagen en büyük adımlarından birini atmaya hazırlanıyor. 2030 elektrifikasyon planları dahilinde Atlas modelini plug-in hibrit olarak güncelleyebilir. Motor Trend tarafından yapılan bir röportajda VW grup Amerika’dan Scott Keogh, yeni nesil bir Atlas ile müşterileri buluşturabileceklerini açıkladı.

2018 ve 2019 yıllarında piyasaya sürülen Atlas, kullanıcılar için konforlu bir araç oldu ve müşteri geri bildirimleri gayet olumlu oldu. Firma aslında yeni modelini bir anda elektrikliye dönüştürmek istemiyor. Bunun yerine bir akü ve elektrik motoru yerleştirerek hibrit sistemi denemek istiyor.

Volkswagen diğer SUV modelleri ile gelecek elektrifikasyonunu zaten duyurmuştu ancak Atlas için bu haberleri yeni almaya başladık. Umarız bu haber doğru olur ve yeni bir hibrit elektrikli otomobil modeli firma tarafından kullanıcılara sunulur.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 − three =