Kapat
Şarj Cihazları 85 0

Allego 90 Adet Efacec 350 kW Ultra Hızlı Şarj Aletleri Sipariş Verdi

Allego, Orta Avrupa’da ultra hızlı şarj ağı kuruyor.

Önde gelen hızlı şarj üreticilerinden Efacec, yakın zamanda Avrupa şarj şebekesi Allego tarafından 350 kW olarak derecelendirilmiş 90 ultra hızlı şarj istasyonu sağlamak üzere seçildi.

Efacec HV350 şarj cihazları önümüzdeki iki yıl boyunca Almanya ve Hollanda’da Allego liderliğindeki bir konsorsiyum tarafından kurulacak.

Efacec’in CEO’su Angelo Ramalho şunları söyledi:

“Allego ile yapılan bu yeni anlaşma, Efacec için önemli bir kilometre taşıdır. Bu anlaşma sadece Allego’nun EV için en büyük şarj cihazı tedarikçisi olarak konumumuzu güçlendirmez çünkü Efacec’in yenilik ve ürün geliştirme konusundaki yatırımını vurgulayarak, en iyi ve en modern ürünleri sunmamıza olanak tanır. Müşterilerimiz tarafından istenen şartnamelere göre, bir marka olarak Efacec, ana Avrupa pazarlarında konsolide olmaya devam etmekte olup, Orta ve Kuzey Avrupa bölgelerini büyümeye devam etmek için stratejik yerler olarak belirten kalkınma stratejimizin kilit noktasıdır. “

Efacec hızlı şarj cihazı

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir