Kapat
Şarj Cihazları 55 0

Chevron, Kaliforniya’daki Akaryakıt İstasyonlarına EVgo Hızlı Şarj Cihazları Kattı

Chevron, Kaliforniya’daki benzin istasyonlarında 50-100 kW DC hızlı şarj cihazını piyasaya sürdü

EVgo, Chevron ile yeni bir proje yaptı ve şu andan itibaren Kaliforniya’daki benzin istasyonlarına DC hızlı şarj cihazları takıyor.

İlk hızlı şarj cihazları Menlo Park Chevron istasyonuna (1399 Willow Rd, Menlo Park, CA 94025) kuruldu ve şimdi tam olarak çalışıyor.

Bir çeşit pilot dağıtım altında, birkaç ay içinde seçilen beş istasyona toplamda bir düzineden fazla EVgo hızlı şarj cihazı kurulacak.

Akaryakıt istasyonlarının elektriklenmesinin zamanının gelip gelmediği ve daha önemlisi, EA sürücülerinin büyük alışveriş merkezlerinde bulunan şarj cihazlarına karşı yakıt istasyonlarında şarj cihazı kullanmayı tercih edip etmeyecekleri görülüyor. Yorumlarda bize bildirin.

“Bugün, 50 kW ile 100 kW arasında değişen bir düzineden fazla EVgo hızlı şarj cihazı, EA sürücülerine kolay şarj sağlamak için halihazırda beş Chevron istasyonunda çalışıyor veya yapım aşamasındadır. Bu istasyonlar Los Angeles ve San Francisco Körfez Bölgesi’nde bulunmaktadır. California, Aliso Viejo, Manhattan Sahili, Menlo Parkı ve Venedik dahil topluluklar.

EVgo CEO’su Cathy Zoi şunları söyledi:

“Taşımacılığın geleceğinin elektrik olduğuna inanıyoruz ve EVgo – geleneksel akaryakıt istasyonları da dahil olmak üzere herkesin EA benimsemesinin faydalarından yararlanmasına yardımcı oluyor. EVgo, bugün benzin istasyonlarına hızlı şarj sağlamak için Chevron ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyor ve şirketin Kaliforniya’da hızla büyüyen elektrikli araç sürücüleri pazarına hizmet etmek için ileriye dönük çabalarını alkışlıyor. ”

Chevron’un şirkete ait ve işlettiği motor akaryakıt istasyonu ağının genel müdürü Alice Flesher şunları söyledi:

“Kaliforniya’da belirli yerlere elektrikli araç şarj istasyonları kurmak için EVgo ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Benzinli ve dizel Kaliforniya’nın ulaşım enerji karışımının önemli bir parçası olmakla birlikte, teklifimizi nasıl geliştireceğimizi, tüketici deneyimini geliştirmeye yardımcı olmayı ve Batı Kıyısı’nda tercih edilen marka tercihi olarak kalmaya çalışmayı her zaman araştırıyoruz. ”

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »