Kapat
Şarj Cihazları 10 0

Electrify America, Bank Of Amerika Lokasyonlarına Şarj İstasyonu Kuracak

Para çekme işlemi sırasında bataryanızı şarj edebileceksiniz.

İnsanlar şarj istasyonlarını sadece otopark alanlarında veya aracın uzun süre kalabileceği bir yerde olacağı fikrine kapılırlar ancak Electrify America bu şekilde düşünmüyor. Bankalarda para çekme veya yatırma işlemi yaparken de aracınızın şarj olabileceğini söylüyor. Aynı zamanda içeride bir işiniz varsa ve uzun sürenizi alacak ise bu daha faydalı olacak ve uzun süre şarj olabileceksiniz.

Electrify America, Bank of America lokasyonlarında toplamda 40 istasyon ve 140 şarj aleti kuracak. Kaliforniya, Georgia, Florida, Illinois, Oregon, Washington, Virginia ve Massachusetts’teki BOA lokasyonları ilk şarj istasyonlarının kurulacağı yerlerdir.

Bank of America’nın konu hakkında yaptığı açıklama şu şekildedir;

“Müşterilerimizin bizimle istedikleri şekilde bağlantı kurmasını daha kolay ve daha rahat hale getirmeye odaklandık ve yerinde EV şarj istasyonları sunmak için Electrify America ile ortaklık kurmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi. “Düşük karbonlu bir yaşam tarzı, bankamız ve hizmet verdiğimiz topluluklar için önemlidir ve daha sürdürülebilir bir geleceğe yol açabilecek girişimler geliştirmeye ve desteklemeye kararlıyız.”

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + sixteen =