Kapat
Şarj Cihazları 73 0

eMotorWerks Ev İçi Şarj Maliyetini Düşürmek için JuicePlan’ı Tanıttı

Bir Enel X şirketi olan eMotorWerks, bu hafta JuicePlan adında yeni bir hizmet sundular. eMotorWerks, yeni EA sahipleri için ev EA şarj ekipmanı satın alma ve takma işlemlerinin daha az zahmetli hale gelmesine yardımcı olmak için JuicePlan hizmetini yarattı.

EA sahipliğine yeni başlayanlar için acı noktalarından biri, EA ömrünün içine daldıktan sonra, EA’nızı hızlı bir şekilde şarj etmek için gereken şarj ekipmanını satın almanın ve kurmanın ne kadar pahalı olduğunu öğrenmenizdir.

240 voltluk bir seviye 2 şarj istasyonu satın almak ve kurmak, ardından lisanslı bir elektrikçiye ödeme yapmak, birçok durumda kolayca 1000 $ veya daha fazlasını aşabilir. Bu masraf, yeni bir araba satın almak veya kiralamak için bütçeyi yeni süren birçok insan için çok ağır olabilir. 

“Küresel anlamda elektrikli hareketliliğe erişimi demokratikleştirmek için sürekli bir ihtiyaç var. Daha fazla benimsemenin önündeki engellerden biri, bugün evlerde araç şarjının büyük çoğunluğunun gerçekleştiği bir EA şarj sisteminin seçilmesi ve kurulmasıdır, ”diyor eMotorWerks’in kurucusu ve CEO’su Valery Miftakhov. “Umarım, mevcut EA sahiplerine veya bir elektrikli araç düşünenlere akıllı şarj için bir abonelik seçeneği oluşturmanın ABD’de EA’ları benimsemesini hızlandıracağıdır”

JuicePlan’a giriniz. EMotorWerks tarafından sunulan yeni servis, bir JuiceBox Pro 40 akıllı şarj cihazının ve aynı zamanda JuiceBox’un taktığı NEMA 14-50 prizinin maliyetini arttırıyor. eMotorWorks, prizi kurmak ve JuiceBox’ınızı duvarınıza asmak için lisanslı bir elektrik teknisyeniyle anlaşır, böylece fiş prize takılır. 

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine − three =