Kapat
Şarj Cihazları 291 0

Enel X, Yeni Nesil Duvar Tipi Şarj İstasyonlarını Tanıttı

Enel X, CES fuarında yeni nesil şarj istasyonlarını JuiceBox ve JuicePump’ı kullanıcılara tanıttı.

Geçtiğimiz günlerde Enel X firması Tüketici Elektroniği Fuarı’nda yeni duvar tipi şarj istasyonlarını kullanıcılara tanıttı. JuiceBox olarak tanıtılan şarj istasyonu daha önce de popüler durumda idi. Bu fuarda da yeni nesil JuiceBox tanıtıldı.

Daha önce bu şarj istasyonunun 32 amp, 40 amp ve 80 amp seçenekleri mevcut idi. Yeni nesil şarj istasyonunda 48 amperlik seçenek sunuldu. Bu seçeneğin sunulmasındaki en büyük etken Tesla araçlarının da Enel X’ten faydalanmasını sağlamak.

JuiceBox, JuiceStand TM ve JuicePedestal TM özelliklerini sağladığı için istediğiniz yerde kullanıma olanak sağlar. Uzun kablo seçeneği ile de garaj gibi alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir