Kapat
Şarj Cihazları 36 0

EVgo ve Electrify America Şarj Ortaklığını Duyurdu

EVgo ve Electrify America müşterileri her iki ağda da araçlarını şarj edebilecekler.

EVgo ve Electrify America gibi iki dev firma elektrikli araç kullanıcılarını heyecanlandıracak bir sözleşmeye imza attılar.

Sonuç olarak, her iki ağın müşterileri mevcut istasyonlarını kullanarak ek bir ücret ödemeden tüm istasyonlara erişebilecekler.

EVgo ve Electrify America, 3.000’den fazla DC hızlı şarj cihazıyla 1.000’den fazla şarj istasyonu sunmaktadır.

“Sürücüler, yeni üyelikler, kayıtlar veya ödeme yöntemleri oluşturmak zorunda kalmadan EVgo veya Electrify America ağlarındaki genel şarj cihazlarına erişebilecekler. Anlaşma, EVgo ve Electrify America’dan 1.000’den fazla istasyonda 3.000’den fazla DC hızlı şarj cihazını birbirine bağlayacak. Ülkenin şarj istasyonları sayısı arttıkça bu iki firmanın ortaklığı da önem kazanacaktır.”

Daha önce benzer anlaşmalar:

  • Amerika’yı heyecanlandırın ve:
  • EVgo ve:
    • ChargePoint
    • EV Connect
    • Sema Connect

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir