Kapat
Şarj Cihazları 207 0

Harley-Davidson Livewire için Şarj İstasyonları Kuruyor

Harley-Davidson’ın LiveWire elektrikli motosikleti Ağustos ayından itibaren ülke çapında satın alınabilecek. Motor Şirketi, her eyalette en az bir satıcıda ve muhtemelen yoğun nüfuslu şehirlerde daha fazla satıcıda LiveWire şarj cihazları bulundurmayı planlıyor. Bu mağazalarda işi bilen en az bir personel de bulunduracak.

LiveWire uzun süredir elektrikli otomobiller için şarj istasyonları geliştirmek ve kurmak işi ile uğraşmaktaydı. LiveWire, birçok Amerikan ve Avrupa elektrikli taşıtının aynısı olan SAE Combo CCS şarj konektörüne sahiptir: Chevy’s Bolt ve Spark, BMW i3 ve birkaç elektrikli Volkswagen ve Mercedes’te aynı konnektöre sahip.

LiveWire ile ilgili görsel sonucu

Tesla ise farklı bir şarj konnektörü yapısına sahip dolayısı ile Tesla şarj cihazından başka herhangi bir yerde Tesla aracınızı şarj edemezsiniz. LiveWire olan bir şarj istasyonunda malesef Tesla aracınız şarj olmayacaktır.

LiveWire şarj istasyonunun ücretsiz mi yoksa maliyete dayalı mı olduğu ve ayrıca herhangi bir elektrikli araca adapte olabilecek mi yoksa sadece Harley-Davidson elektrikli bisikletlerine mi açık olacakları hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

LiveWire ile ilgili görsel sonucu

LiveWire şarj cihazları 29.799 dolardan başlayan fiyatlarda kullanıcılara sunulacak.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − 2 =