Kapat
Şarj Cihazları 49 0

Lightning Systems, Kapsamlı Şarj Çözümlerini Başlattı

EV’leri filolara satmak, ücretlendirme çözümleri satarak tamamlanmak zorundadır.

Çoğunlukla ticari araç elektrifikasyonu yapan Colorado merkezli bir şirket olan Lightning Systems, filolar için “Lightning On Tap” şarj çözümlerini açıkladı.

Kapsamlı bir AC ve DC şarj noktası seti getirme hareketi bugünlerde bir zorunluluktur. Bu yılın başlarında, otobüs üreticilerinin de anahtar teslimi ücretlendirme çözümlerini nasıl başlattıklarını gördük (bkz. Proterra ve New Flyer ).

Lightning Systems söz konusu olduğunda, teklif AC terminalleri (7,2 kW, 9,6 kW ve 16,8 kW) ve ayrıca DC şarj cihazlarını (25 kW, 50 kW veya hatta 100 kW) içerir – burada ayrıntılara bakınız (pdf) . Şarj cihazları, Delta veya BTCPower gibi tedarikçilerden gelen markalara ait birimlerdir.

Lightning Systems CEO’su Tim Reeser şöyle dedi:

“Daha fazla filo operatörü elektrikli kamyon ve otobüslere geçiş yaparak, şarj sistemlerinin planlanması ve kurulması müşterilerimiz için yepyeni bir zorluklar getirdi. Şimdi tam bir şarj donanımı ve yazılım seçenekleri paketi sunarak bu zorluğun üstesinden gelmeye yardımcı olabiliriz. Filoların ticari araçları için şarj çözümleri konusunda zamanında ve özel yardıma ihtiyacı olduğunu ilk elden biliyoruz. ”

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir