Kapat
Şarj Cihazları 105 0

Tam Otomatik İletken Ücretlendirme ve Ödeme Demosu: Video

Matrix Charging System, kablosuz şarjın rahatlığı ile birlikte şarjın verimliliğini birleştiriyor

Bu ayın başlarında duyurulan, Easelink Gelecek Izgara ile birlikte, kolektif Lab10 tarafından geliştirilen blockchain ödeme sistemi ile birlikte, tam otomasyonlu iletken şarj sistemi kullanıcılara sunuldu.

Elektrik açısından bakıldığında Matrix Charging System, 22 kW AC şarjı veya “yüksek güç DC” şarjı için % 99 verimlilikte, iletken bir bağlantı olduğundan dolayı kullanılabilir (yukarıdaki videoya bakın).

“Aracın alt kısmına entegre bir konektör, yerdeki bir şarj yastığına indirgenir, böylece güçlü bir iletken bağlantı kurar. Şarj yastığı son derece sağlamdır, hem iç hem de dış mekanda kullanıma uygundur. Kurulumu kolaylaştırmak için özel olarak geliştirilmiştir. Park yerlerinde otomatik şarj altyapısı yapılır. “

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir