Kapat
Şarj Cihazları 69 0

Tesla Supercharger Yakınında Patlama, Kıyamet Gibi Görünüyor

Bu Supercharging istasyonu şimdi bazı önemli onarımlara ihtiyaç duyacak.

Florid Plantation’da bir Tesla Supercharging istasyonu etkilendi, alışveriş merkezinde büyük bir patlamada 20 kişiyi yaraladı. Patlamanın sebebinin binalardan birini tamamen tahrip eden ve her yöne çöpü atan gaz olduğu bildiriliyor.

Olay, Tesla Supercharging istasyonuyla doğrudan bağlantılı değildi ancak kıyamet gibi yangın supercharger bölgesine düştü.

Elon Musk, Supercharging ağının ilk günlerinde istasyonların zombi kıyameti için hazır olacağını söyledi. İstasyonun (ve yakındaki binaların) böyle bir patlamadan sonra hala enerjili olduğundan şüpheliyiz. Zayıf Tesla Model X enkazla kaplıydı, ta ki kablo fişi çekilirken bile.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir