Kapat
Şarj Cihazları 118 0

Volta, Reklam Göstergeli Yeni Şık Şarj İstasyonunu Sunuyor

Ücretsiz şarj sağlamak ve reklam görüntülemek için mükemmel görünümlü bir şarj istasyonu arıyorsanız, işte Volta Charging.

Volta Charging, bu ay özel bir iş modeliyle yüklenen AC şarj istasyonlarının yeni bir tasarımını açıkladı – “ücretlendirme ücretsizdir.”

Volta şarj noktaları, 2010’un başından beri şık görünümleri nedeniyle göze çarpıyordu ve şimdi daha da iyi ve umarım, yakında daha fazlasını görüyoruz (yeni sürümlerin ilk kurulumları bu yılın sonuna kadar bekleniyor). 

“İkonik tasarımın, elektrikli araçların kullanılmasını hızlandırmaya yardımcı olmak için bireylere ve topluluklara ilham verebileceğine inanıyoruz. Tamamen yeniden şekillendirilmiş şarj istasyonumuzu tanıtıyoruz. Sorunsuz. Basit. Ücretsiz.”

Tamamen ağa bağlanmış ve hazırlanmış ABD istasyonunda her iki tarafta reklamlar için iki adet 55 inç ekran ve durumu belirten yeni bir LED bar bulunuyor:

Volta Şarj istasyonu

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir