Kapat
Teknoloji Haberleri 8 0

Çin’in Gigafactory 3’ünden Sızan Tesla Model 3 Üretim Görüntüleri

Tesla, programın çok ilerisinde görünüyor.

Bizi takip ediyorsanız  – ve sadece bunu okuyorsanız bunu yaptığınızı varsayabiliriz – ya da özellikle Tesla ile ilgili EV haberlerini takip ediyorsanız, Tesla’nın Şangay’daki Gigafactory 3‘ü ile inanılmaz adımlar attığını iyi biliyorsunuzdur. Bu, inşaatın şu ana kadar son derece hızlı ve verimli olduğunu söylüyor.

Otomobil üreticisi, 2019 sonundan önce yerel pazarda burada Model 3 araçları üretmeyi umuyor. Ancak Tesla, Çin’de ne tür üretim süreçlerinin yapılabileceğini tam olarak bilmiyor olsak da orada inşa edildiği bildirilen bir Model 3’ü daha önce piyasaya sürdü. Çin otomotiv fabrikası içinde meydana gelen yüzde 100 alacak olmak.

Şu an bildiğimiz şey en azından, Model 3 gövdelerinin Gigafactory 3‘te zaten üretilebileceği.

Her halükarda, Çinli bir blogcu yakın zamanda Şangay Gigafactory’de Model 3 cesetlerinin sızdırılmış görüntülerini yayınladı. İlk pay Çin merkezli sosyal medya sitesi Weibo’da keşfedildi. Ayrıca, bazı tweet’ler sosyal medya paylaşımını takip etti.

Tesla’nın Çin’de bir Gigafactory’yi (bir batarya fabrikası değil, bir otomotiv üretim fabrikası) hızlı bir şekilde inşa etme kabiliyetine dair çok fazla şüphe duyduktan sonra, bu tüm hoş geldiniz haberi bizim için harika oldu. Görünüşe göre Tesla, medyanın beklentilerini çok aştı ancak görünüşte kendine özgü bir şey değil.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »