Kapat
Teknoloji Haberleri 23 0

Elon Musk Kişisel Servetini Açıkladı

CEO çok fazla parasının olmadığını söyledi.

Tesla CEO’su “pedofili” kelimesini söylediği için şu an yargılanma aşamasında. Açılan davanın ilk gününde ‘kızgınlıktan öylesine yazdığı doğaçlama’ tweet için ‘özür ve pişmanlık’ duyduğunu açıklayan, tweetin ciddiye alınacağını asla düşünmediğini ve hiçbir zaman Unsworth’ün pedofil olduğuna inanmadığını söyleyen Elon Musk’a, davanın ikinci günde iddia makamının ‘ettiği hakaretin Tesla hisselerini etkileyip etkilemediği’ sorusu soruldu.

Daha sonra Elon Musk kişisel servetinin ne kadar olduğu sorusu ile karşı karşıya kaldı. CEO, bu aşamada ne kadar parasının olduğunu bilmediğini söyledi. Günlük olarak bu değerin dalgalı olduğunu bildirdi.

20 milyar doların makul bir tahmin olup olmadığı sorulduğunda Musk, net olarak bilmediğini öne sürerek, “SpaceX ve Tesla hisse senetlerinin muhtemelen bu değere karşılık geldiğini düşünüyorum.” dedi.

CEO aynı zamanda bol bol nakit paramın olduğunu insanlar düşünüyor ancak böyle bir durum olmadığını bildirdi.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir