Kapat
Teknoloji Haberleri 75 0

Kahramanlar Filmi Bazı Yarış Efsanelerinin Hayatını Araştırıyor

Kahramanlar filmi, çifte Formula 1 şampiyonu Mika Hakkinen, dokuz kez Le Mans şampiyonu Tom Kristensen, eski Ferrari Formula 1 pilotu Felipe Massa ve Dünya Ralli Şampiyonası etkinlik galibi Michele Mouton’un hayatını araştırıyor ve yöneten Manish Pandey tarafından yönetildi.

Dörtlü, hikayelerini paylaşmak için bir araya geldiler ve karting ve tabanlara geri dönen geniş arşiv kayıtları sayesinde motor sporları geçmişinde büyüleyici bir yolculuğa çıktık.

Schumacher’ın uzun vadeli menajeri Sabine Kehm’in yardımıyla, filmde de yer alan Michael Schumacher ile ilişkilerini yeniden yaşıyorlar.

Curzon Mayfair’de düzenlenen gösterişli prömiyer, Todt, Schumacher ve ortopedik cerrahi ve travmatoloji profesörü Gerard Saillant tarafından kurulan bir yardım kuruluşu olan ICM için para toplanmasına yardımcı oldu.

Todt ve Saillant, Hakkinen, Kristensen, Massa ve Mouton gibi etkinlikte VIP konukları arasındaydı.

Mika Hakkinen, Tom Kristensen ve Manish Pandey

Eski McLaren sürücüsü Hakkinen, “Çok zekice” dedi. “Filmler hakkında hiçbir şey anlamadım, ama bulduğum şey çok fazla çalışma gerektirmesi. Biz bunun küçük bir parçasıyız. Bir filmde olmak harika.”

Massa – şimdi uzun süredir F1 yarış mühendisi Rob Smedley’e katılan FIA Karting başkanı – “İnanılmaz. Bütün takım çok özel. Ağlamak değil, ilk kez burada izlemek çok zordu. “

Kristensen, spor yarışını temsil etmenin bir onur olduğunu ve bu seviyede tanınmasının “tam zamanı” olduğunu söyledi.

“Belli ki çok etkilendim. Bu harika filmi yapan herkese tebrikler” dedi. “Sportscar yarışını ve Le Mans’ı temsil ettiğim için çok mutluyum, sanırım zamanı geldi, Teşekkürler Manish.”

Dört şoförün tamamı de akşama duygus alanlar yaşadı. Mouton, Motorsport başkanlığında FIA Kadınları rolünü tartışmak için alkış aldı ve Schumacher’ın katılamadığı hüzününden bahseden sesi titredi.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir