Kapat
Teknoloji Haberleri 216 0

Lego’nun Yeni Jaguar Seti İlk 8-Stud-Wide Otomobiline Sahip

Umarım, gelecekteki Speed ​​Champions takımları da bu genişlikte gelir.

Hepinizin bildiği gibi araba sevgisinin çok genç yaşta başladığına inandığımız için özellikle Lego setleri gibi oyuncakları seviyoruz. 

Ancak günümüzde farklı bir hikaye. Bir Lego seti kullanarak bir araba yapmak isteyenler, kutunun dışına basılan parçalara tam olarak önceden hazırlanmış setleri satın alabilirler. Yıllar geçtikçe bu Lego setleri iyi bir şey olan gerçek şeye yaklaşıyor. Heck, bazı arabaların Lego setleri ile bile sızdırılmış. 

Bununla birlikte Lego, Speed ​​Champions serisine en yeni ilavesi olan Lego Speed ​​Champions E Panasonic Jaguar Yarışı GEN2 Araba ve Jaguar I-Pace eTROPHY’yi duyurdu. The Brothers Brick, sette Jaguar’ın elektrikli araç teknolojisindeki en son yeniliklerin Panasonic Jaguar Yarış ekibiyle ortaklaşa yapıldığı belirtildi.

Bu ikiz Lego Speed ​​Champions paketinde ödüllü Jaguar I-Pace’a sahip olmasının yanı sıra sette ayrıca tasarım açısından yeni bir şey olacak. Bunun için Lego Speed ​​Champions, 8 kez genişlikli ilk tasarımına sahip olacak. Dikkat edilmesi gereken tüm Speed ​​Champions setleri, oyuncağı gerçek şeyden biraz daha dar gösterecek şekilde 6 saplamalı bir tasarıma sahip.

Bunun üzerine, 6×12 modifiye edilmiş bir plaka, boyutun ayarlanması için uygun hale getirilecektir. Bununla, arabanın önüne (Jaguar I-Pace’de) iki minifigürasyon sığabilir ve bu da bizi gerçek şeye yaklaştırır. Eklenen diğer elemanlar 3 × 2 kama plakaları ve 6 saplamalı geniş ön camdır.

Panasonic Jaguar Racing GEN2 Otomobil ve Jaguar I-PAceCE eTROPHY (set 76898) Lego Speed ​​Şampiyonları Formula 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren satışa sunulacak.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir