Kapat
Teknoloji Haberleri 27 0

Tesla Almanya’da Servis İstasyonu Kurdu

Tesla müşteriye önem veriyor.

Tesla, birçok ülkede üretim tesisi kurmayı başardı. Bu ülkelerden biri de Almanya oldu. Üretim tesislerinin yanısıra Tesla servis istasyonu kurmaya da başladı. İlk olarak Almanya’nın Ruhr Bölgesi ile Berlin arasındaki bölgeye hitap edecek olan 3000 m2 lik bir servis istasyonu Hannover’ in güneyinde hizmete girdi.

Tesla sahiplerinin servis ihtiyacını karşılamak için üretim tesisine gitmesine gerek kalmadı. Hannover’de bakım ve onarım faaliyetlerini gerçekleştirebilirler.

Tesla 2020 itibari ile servis ve yedek parça ağlarını genişletme hedefinde. Tüm ülkelerde bu hedefi yeri getirme amacı içerisinde olacak.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir