Kapat
Teknoloji Haberleri 131 0

Tesla Cybertruck Artık Katlamalı Bir Oyuncak Olacak

Tesla, elektrikli pickup kamyonuyla ilgili lisans nesneleri ve oyuncakları vasıtasıyla biraz para kazanabilir.

Tesla, reklam yapmasa da para kazanma yollarını iyi biliyor. Cybertruck tanıtımından sonra reklama yine para ödemeyeceğini bildiren Tesla, araçlarının oyuncakları ve modelleri ile biraz da olsun satış yapabilecek.

Alex Fold Up Toy twitter yazısında Tesla Cybertruck için yeni bir oyuncak modelinin yapıldığı duyuruldu.

Projenin sayfasını ziyaret ettiğinizde, Alex Josephine Gwynne tarafından tasarlandığını keşfedersiniz. Bu grafik tasarımcı, bu kâğıt oyuncakları geliştirmek için on yıldan fazla bir süreye sahip.

Yapılan tasarım şu an tüm detayları ile basılabilir. Ön camlar, tavan ve yan camlar tamamen aynısı. Tekerlekler ve lastikler bile Elon Musk’ın bize bir süre önce sunduğu arabaya çok sadık.

Popüler Mekanik tasarımcı ile röportaj yapmayı başardı. Fikri nasıl bulduğunu, işiyle çalışma kâğıtları arasındaki farkı ve projenin diğer ilginç yönlerini öğrenme konusunda oldukça iyi bir iş çıkardılar. Mümkünse okumanızı öneririz.

Ayrıca projeyi daha yakından incelemek isterseniz folduptoys.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir