Çünkü manşette Tesla olmadan ana akım medya umursamıyor.

Tesla’dan başka araçların da sorun yaşadığını bu yazımızda göreceğiz. Görünüşe göre bu gaz yakan Toyota RAV 4 alevler içinde kaldı. Belki de bir arabayı yoldan aşağıya itmenin en güvenli yol olduğu doğru değildir. Çok yanıcı görünüyor. 

Gazlı araba yangınları her zaman gerçekleşir ancak kimse bunlardan haber alamaz , bu nedenle ABD’de günde ortalama 468 (ortalama) gazlı araba yangınına dikkat çekecek şekilde mizahi (umarım) bir dizi başlatıyoruz.

Neden Tesla manşetten bahsetti? Tesla sözcüğü olmadan, bir araba yanıyorsa ana akım medya tarafından rapora layık olan haberler sayılmaz.

Bu yeni Tesla (hayır, kesinlikle bir Tesla değil) ateş serisi için ilham , Twitter’dan bize geliyor; burada Steve Jobs ( @tesla_truth ) ve Ray4Tesla ( @ ray4tesla ) bu Tesla RAV4 mesajını duyurdu :

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir