Kapat
Teknoloji Haberleri 27 0

Tesla Gigafactory 3 Çalışanları Bu Ay İşe Başlıyor

Her rapor Çin’deki Tesla Gigafactory 3’ün lansmanına gelince inanılmaz hıza ve verimliliğe işaret ediyor

 Yicai Global Raporunun gerçekleşmesi durumunda, personel bu ayın sonundan önce fabrikadaki yerlerini alacaktır. Ek olarak, üretim denemeleri bu eylül ayında başlayacak. 

Tesla daha önce mevcut pozisyonları gönderdi ve bir süredir işe alım ve işe alım sürecinde devam ediyordu. Şirket, Temmuz başında bölgedeki üçüncü bir iş fuarını yeni bitirdi. Yicai’ye  göre (ilk olarak 21. Yüzyıl Business Herald tarafından bildirildiği gibi  ), en son fuarda günde yaklaşık 500 iş başvurusunda araç üretim tecrübesi olan kişilerle röportaj yapıldı.

“Zorlu bir taramadan kurtulanlar işe alındıklarına dair sözlü bir bildirim aldılar ve California merkezli EV üreticisi Palo Alto, en kısa sürede görevlerini bildirmelerini istedi.

Fabrika, bu ayın başında, teknisyen ve yöneticileri arayarak ve üretim, tesis işletimi, lojistik ve kalite ekipleri için çeşitli pozisyonları doldurmak, günde yaklaşık 500 başvuru sahibi ile ön cephe araç üretim tecrübesiyle görüşmek üzere üçüncü iş fuarına ev sahipliği yaptı. “

Twitter kullanıcısı Vincent, Çin’den gelen Tesla haberlerinden bizi haberdar etmek için harika bir iş çıkardı.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir