Kapat
Teknoloji Haberleri 126 0

Tesla Gigafactory 3 İnşaat İlerlemesi 27 Eylül 2019: Video

Müşteri araçlarının üretiminin şimdi ekim ayında başlaması bekleniyor.

Şangay’daki Tesla Gigafactory 3‘teki ana üretim binası nihayet tamamlandı ve en son haberlere göre Model 3’ün seri üretiminin 14 Ekim’den itibaren sürmesi bekleniyor.

Ek olarak, güney tarafındaki ikinci, daha küçük binada inşaat işleri hızla ilerliyor. Eylül ayındaki son videolara bir göz atalım.

YouTube’daki Jason Yang aracılığıyla video açıklaması :

(27 Eylül 2019, Shanghai Yapı Güncellemesi 4K’daki Tesla Gigafactory 3

Üç gün önce, Çinli yetkililer Gigafactory 3 ana gövdesinin tamamlandığını ve EON’un da haberi yayınladığını ve borsa yanıtında % 6 artış sağladığını bildirdi.

Boyalı model 3 gövdesi Çin web sitesinde yayınlandı. SAINT GOBAIN, Gigafactory 3’ten 8 km’de bir fabrika kurdu ve 2 hafta sonra model 3 için otomotiv camı sunmaya başlayacak.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × four =