Kapat
Teknoloji Haberleri 116 0

Tesla Gigafactory 3 İnşaat İlerlemesi 30 Mayıs 2019: Video

Tesla, Gigafactory 3’te üretilecek olan Model 3 ile ilgili rezervasyonları kabul etmeye başladı.

Mayıs ayı sona eriyor ve 30 Mayıs’ta kaydedilen videodan görebileceğiniz gibi Şangay’daki Tesla Gigafactory 3 tüm ilerlemelere rağmen hala inşaat çalışmaları gerektiriyor.

Ana tesis neredeyse yapıldığı için şantiyede çok fazla ağır ekipman bulunmuyor. İnşaatın ağırlığı bitirme işine, çevreye ve içeriye doğru hareket ediyor.

29 Mayıs’ta Tesla, aynı zamanda Tesla Model 3’ün üretiminin bu yıl başlaması planlanan ilk toplu iş teklifiyle iş fuarları düzenledi.

YouTube’daki 烏瓦 üzerinden video açıklaması :

Tesla gigafactory 3 shangahi çin’de (Mayıs 30)

Tesla Şangay Süper Fabrikası, Mayıs ayının sonuna kadar orijinal plana (Faz I Projesi) göre zirveye yakındı, ardından iç üretim hattının kurulumu ve inşaatı yapıldı. 31 Mayıs tarihinde, Beijing Time, Tesla China Model 3 rezervasyonu kabul etti. Ancak Çin-ABD ticaret savaşının şu anki durumunda, ilk Modle3 kaç emir olacak?

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir