İşte Tesla Gigafactory 3’ün en yeni drone videoları.

Bu hafta, çalışmaların aralıksız devam ettiği Çin’in Şangay kentindeki Tesla Gigafactory 3’ten iki video ile başlıyoruz.

İlk video, 2018 sonlarından Haziran 2019’a kadar retrospection ile başlıyor. Her şey planlandığı gibi giderse, Tesla büyük Çin EV pazarına gözle görülür bir ölçekte katılabilecek.

Halen Tesla, binanın içindeki üretim ekipmanlarının kurulması ve çoğu zaman çeşitli otomotiv ortak girişimlerinden çalışanların işe alınmasıyla meşgul.

YouTube’daki 烏瓦 üzerinden video açıklaması :

Şangay’daki ikinci yarı \ Tesla gigafactory 3’ün yapımına giriş (特斯拉 上海 超级 工厂: 进入 下半年 建设)

2019’un yarısına kadar, Tesla Şangay fabrikası yılın ikinci yarısında inşaata girdi. Fabrikadaki üretim hattı hızlandırılıyor ve Tesla fabrikasının alımı da devam ediyor. En son iş fuarı günde 500’den fazla kişiye satıldı. Bunların çoğu tanınmış Çin ortak girişim araç şirketlerinden teknisyenlerdir. Çalışmak için en hızlı ay bu ay.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir