Kapat
Teknoloji Haberleri 9 0

Tesla Gigafactory 3 Muayene ve Onay Süresi için Yeni Rekor Kırdı

Başvurudan onaylamaya sadece üç gün.

Pek çoğu, Şangay, Çin’deki Tesla Gigafactory 3’teki inanılmaz hızlı ve verimli yapıdan etkilendi. Şüpheciler Tesla‘nın zaman çizelgesini karşılayabileceğini düşünmedi. Aslında ilk başlarda, görüntüler üzerinde birkaç gün süren sosyal medyada görünmekte ve bu yapı üzerinde inşaat eksikliği yaşanmaktadır. Bundan kısa bir süre sonra inşaatçılar şimşek hızında inşaat yapmaya devam ettiler.

Sadece bir binanın daha çok dış kısımda göründüğü – ve bir avuç iç alanın çalışır durumda olduğu gösterilmiş olması – yapının işletmeye hazır olduğu anlamına gelmez. Son görüntülerde ve video çekimlerde görülemeyen birçok ayrıntı var. Ayrıca, devlet onayıyla ilgili hususları da unutmayalım.

Neyse ki Tesla için, Tesla Gigafactory üzerinde çalışmaya başladıktan sadece yedi ay sonra ve orijinal arazi sözleşmesinin yürürlüğe girmesinden 10 ay sonra, şirket yerel yönetimlerden kritik bir sertifika aldı. 

Temel olarak, Tesla teftişe başvurdu ve sadece üç gün sonra yapıldı ve onaylandı. Bu, Şangay’daki yerel yönetim için yeni bir rekor.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »