Lathrop’taki yeni tesis, Tesla’nın sadece parça dağıtımı için değil aynı zamanda üretim için de kullanabileceği bir yer.

Yeni 870.000 metrekarelik tesisin amacının ne olduğu henüz bilinmiyor ancak temel senaryo, yandan çok sayıda yükleme bölmesi bulunan bir dağıtım merkezi.

YouTube’daki Troopr1023 üzerinden video açıklaması :

Tesla Lathrop Dağıtım Merkezi Güncellemesi (30 Haziran 2019): Hepsi Dışında Tamamlandı

Tarih: 30 Haziran 2019

Lathrop’taki Tesla Dağıtım Merkezi’nin dışardan tamamen bitmiş gibi görünüyor. Büyük teçhizat römorkları bazı yükleme yerlerine park edilmiştir. Çit ve güvenlik direkleri artık araçların yükleme bölümlerinin bulunduğu binanın yanına ve arkasına erişmesini önlüyor.

Bu tesise giden ana yol (Murphy Parkway’in kuzeyindeki Murphy Parkway ve D’Arcy Parkway kavşağı) da temizlendi, sanki bu yol boyunca artan trafik bekleniyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir